ONLINE

Práve tu je 4 návštevníkov a žiadni členovia on-line

EXHIBITIONS

fachpack

pipack

ism

   Vďaka vlastnému vývojovému tímu a nástrojárne sme schopní plniť aj najnáročnejšie požiadavky našich zákazníkov. Poskytujeme našim zákazníkom komplexné služby od vývoj produktov až do hotového nástroja. S našim skúseným tímom vieme plniť aj najnáročnejšie priania našich zákazníkov.

Tooling Department team

   Počas vývoja produktu úzko spolupracujeme s naším zákazníkom s ohľadom na technické, ekonomické a environmentálne aspekty. Na našom konštrukčnom oddelení máme k dispozícií najnovšie špičkové 3D softvéry /CAD/, s čím zvyšujeme vývoj výrobku.

3D CAD Model 3D CAD Model

   V priebehu vývoja produktu zhotovené 3D modely sú použité na výrobu nástrojov. S pomocou CAM systému sme schopný pripraviť tvarovacie nástroje v konkurencieschopnej cene, v čo najkratšom čase a v mimoriadne vysokej kvalite.

3D CAM Model 3D CAD Model

   Výroba tvarovacích nástrojov sa uskutočňuje na moderných s počítačom riadených obrábacích centrách /CNC/. Tento spôsob obrábania zvyšujeme efektivitu a kvalitu. Pri výrobe nástrojov sa všetky obrábacie procesy dejú v nástrojárskej dielni s vysokokvalifikovanými odborníkmi. Procesom šetríme pre klientov náklady a poskytujeme maximálnu kvalitu.

welding CNC milling milling