O nás

Spoločnosť SAWIUS s.r.o. vznikla odkúpením technológie a know-how od firmy s dvadsať ročnou minulosťou. Pokračuje vo výrobe, ktorú prevzala po renomovanej firme s viacročnými skúsenosťami . Hlavným predmetom podnikania je výroba výrobkov z plastov, univerzálne kovoobrábanie – príprava a výroba foriem, obchodná činnosť v tuzemsku a v zahraničí.

   Výrobný program spoločnosti SAWIUS s.r.o. je zameraný na výrobu a vývoj plastových obalov z  fólií ako PS, OPS, PVC, PET, PLA, PP a BIO fólia.

   Výroba sa realizuje na vysokovýkonných termotvárniacich strojoch od známej firmy G.N. Plastics Company Limited Kanada a od spoločnosti ILLIG. Spoločnosť sa postupne rozmáha po výrobnej i obchodnej stránke vďaka neustále sa rozširujúcej ponuke našich výrobkov a schopnosti prispôsobiť sa požiadavkám zákazníkov.  

   Rekonštrukcia a budovanie objektov od začiatku podliehali prísnym hygienickým normám a pravidlám efektívneho výrobného cyklu. Výrobné kapacity sa postupne rozširujú s nárastom dopytu a v závislosti od uzatvorených kontraktov.

V sortimente spoločnosti sa nachádzajú plastové misky, kelímky, zatváracie obaly, technické obaly (blistre) použiteľné v potravinárskej a priemyselnej sfére. Hlavným výrobným programom spoločnosti sú  podložky a najmä vložky do dezertových a keksových obalov. Zaujímavým výrobkom sú rôzne fľaštičky s objemom od 2 do 50ml vyrábané z plastu.

Sídlo prevádzky sa nachádza v Zelenom Háji medzi Komárnom a Hurbanovom.